no-img

نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

صفحه جدا

نحوه اجرای تست


در این اینجا ما نحوه تست گرفتن از آدرس را برای شما قرار داده ایم

تست آدرس چیست؟ یعنی همان تست آدرسی که در قسمت سایت من قرار داده اید و تنظیمات مرتبط با آن، زمانی که شما از آدرس هایتان تست می گیرید به صورت بصری نحوه باز شدن سایت یا وبلاگ خود را می بینید و در انتها نرم افزار تست به شما خواهد گفت که مشکل یا نقصی وجود دارد یا خیر.

 

روش اجرایی تست آدرس URL

ابتدا روی قسمت خروجی مشابه تصویر زیر کلیک کرده سپس دو گزینه پیش رو دارید:

  • خروجی از تنظیمات
  • تست بگیر

test_persiaip_ir نحوه اجرای تست test persiaip ir

  • خروجی از تنظیمات: زمانی که این قسمت را کلیک نمایید بخش زیر باز شده (تصویر پایین) و شما با کلیک بر روی Copy to Caliboard کدها را کپی کرده و در یک فایل Nottpad ذخیره نمایید جهت استفاده های آتی برای تنظیم همین آدرس، این کد شامل کلیه تنظمات آن آدرس می باشد و از طرفی جهت تست نیز می توان استفاده نمود.

out_persiaip_ir نحوه اجرای تست out persiaip ir

  • تست بگیر: با کلیک بر روی این قسمت شما می توانید این آدرس را تست کنید که آیا تنظیمات شما و آدرس مربوطه صحیح وارد شده اند یا خیر به شرح زیر:

—-> نحوه تست: پس از کلیک روی بخش مورد نظر یک صفحه ای مشابه صفحه زیر (تصویر زیر) باز می شود که با کلیک بر روی اجرای تست، نرم افزار تست اجرا می شود سپس بر روی شروع کلیک نمایید تا از سایت شما تست بگیرد و پس از اجرای تست خطاهای تنظیمات شما را گوشزد می نماید و به صورت بصری می توانید نحوه اجرای ترافیک را توسط نرم افزار مشاهده نمایید (در ضمن می توانید مدها را در دو مرحله دستی copy و past کنید).

test1 نحوه اجرای تست test1

test_run نحوه اجرای تست test run