no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ پرشیاآی‌پی persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ پرشیاآی‌پی persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۹-۲۳

۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ پرشیاآی‌پی persiaip.irموتور جستجوی بینگ می تواند بزرگترین عامل ورودی ترافیک در سایت شما باشد و باعث بهبود سئو سایت شما شود اگر بتوانید نکات مهم در مورد این موتور جستجو را بدانید.اکثر وبمستران فقط روی موتور جستجوی گوگل تمرکز می کنند و همیشه الگوریتم های جدید گوگل را دنبال می کنند و از بینگ و یاهو غافل می شوند.جالب است بدونید که موتور های جستجو بینگ و یاهو حدود ۳۶% سهم موتورهای جستجو نرم افزار افزایش بازدید سایت رو در اختیار دارند.

یکی دیگر از نکات مهم که شاید از اون اطلاع نداشتید سهم ۸۰% موتورهای جستجو بینگ و یاهو در سرچ های آموزشی،وسایل نقیله،تلکام و … می باشد.بنابراین بهتر است علاوه بر اینکه به سئو سایت در گوگل اهمیت می دهید به سایر موتورهای جستجو مثل بینگ نیز توجه ویژه داشته باشید.در ادامه تفاوت های سئو سایت بین گوگل و بینگ را اعلام می کنیم.

۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ

سئو سایت در گوگل ۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

۱. عبارات جستجو

از جمله مهمترین تمایز میان بینگ و همچنین گوگل مربوط به عبارات جستجو است.از سوی دیگر،تلاش های گوگل برای افزایش دقت جستجو با شناسایی قصد جستجوگر و همچنین تجزیه و تحلیل نکات متنی از وب سایت های مختلف است.ما این راجستجو معنایی می نامیم،که تا حدودی به هوش مصنوعی و همچنین سیستم متخصص (مانند RankBrain) بستگی دارد تا به آنها کمک کند محتوای وب صفحه را تشخیص دهند.

از سمت دیگر،بینگ کمی عجیب و غریب عمل می کند در واقع، شما را تشویق به “استفاده از کلمات کلیدی هدفمند در هر زمان ممکن” می کند.شما می توانید در موتور جستجو بینگ پیشرفت قابل توجهی داشته باشید اگر کلمات کلیدی خود را با تگ های H1 و H2 و همچنین متا تگ ها مشخص کنید.

گوگل : سعی کنید مقالاتی با محتوای بسیار قوی و مناسب موضوع سایت تان ایجاد کنید و تمرکز خود را روی محتوا قرار دهید تا اینکه روی کلمات کلیدی متمرکز شوید.

بینگ : از کلمات کلیدی قابل فهم و ساده استفاده کنید که با الگوریتم های نتایج جستجوی بینگ سازگار باشد و خیلی روی بهینه سازی سایت خود حساس نباشید.

سئو سایت در بینگ ۵ تفاوت مهم سئو سایت در گوگل و بینگ پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

۲. کلمات کلیدی متا

استفاده از کلمات کلیدی در تگ متا همیشه تاکید شده است و هر دو موتور جستجو گوگل و بینگ روی این مسئله حساس هستند هرچند که گوگل اخیرا خیلی روی این بخش تمرکز ندارد و اولویتش محتوای خوب و مناسب با موضوع سایت هستش و در عوض بینگ کماکان روی این بخش تمرکز ویژه ای دارد.به هرحال وجود کلمات کلیدی در تگ متا برای سئو سایت لازم می باشد.

شاید برایتان جالب باشد!  آیا بین گوگل پلاس و افزایش رتبه سایت ها ارتباطی وجود دارد؟

گوگل : تگ متا کلمات کلیدی اساسا یک عامل رتبه بندی به حساب نمی آید.

بینگ : تگ متا کلمات کلیدی و متا تگ توضیحات سایت تاثیر زیادی بر موقعیت جستجو دارد.

۳. بک لینک ها

گوگل و بینگ هر دو روی مسئله بک لینک حساب ویژه ای باز کردند.درباره بک لینک این دو غول بزرگ موتورهای جستجو تقریبا هم نظر هستند و تاکید بر بک لینک های با کیفیت دارند.

گوگل : بک لینک های معتبر و همچنین مطالب با محتوای قوی،یکی از نکات مهم قدرت یک صفحه است که در مورد لینک ها به آن اشاره دارد.

بینگ : ارزش بک لینک بسیار بالا است و در کنار لینک های با کیفیت همچنین نام دامنه و عمر دامنه نیز حائز اهمیت است.

بک لینک و لینک بیلدینگ چیست؟!

۴. نکات شبکه های اجتماعی

گوگل در واقع مدت زمان زیادی است که شبکه های اجتماعی را یک عملکرد منحصر به فرد در موقعیت صفحه وب نمی داند،هرچند استفاده از آن را پیشنهاد می کند ولی اما بینگ نظر دیگری دارد و روی این مسئله در مقابل گوگل نظر مثبت تری دارد.

گوگل : شبکه اجتماعی فیسبوک به خوبی شبکه اجتماعی توییتر صفحات وب را ایندکس می کند.

بینگ : شبکه های اجتماعی یک جنبه حیاتی در رنکینگ سایت ها به شمار می روند.صفحات نتایج جستجو قطعا به دوستان شما در فیسبوک و توییتر نتایج مختلفی را نشان می دهد.

۵. محتوای چند رسانه ای

اساسا موتور جسجتوی بینگ توانایی بررسی دقیق محتوای چند رسانه ای مثل کلیپ های ویدئویی،صدا و همچنین تصاویر را دارد و همچنین می تواند سایته ای فلش را شناسایی کند.در عین حال گوگل باز هم به محتوای قوی تاکید بسیار دارد و در بحث محتوای چندرسانه ای به کیفیت بالای تصاویر و ویدئو های مناسب با موضوع سایت نیز تاکید دارد.

گوگل : اهمیت بالای استفاده از محتوای قوی و عدم برسی سایت های فلش

بینگ : تمرکز بالا روی محتوای چند رسانه ای و همچنین بررسی سایت های فلش

در بالا ۵ تفاوت مهم بین سئو سایت در گوگل و بینگ رو باهم بررسی کردیم و به طور کل می تونیم به این نتیجه برسیم که سئو سایت در گوگل به نوعی است که تمام صفحات سایت شما ایندکس می شوند ولی در سئو سایت در بینگ فقط صفحات مهم و خاصی ایندکس می شوند و بینگ تمایلی به بررسی تمام صفحات سایت شما ندارد.

شاید برایتان جالب باشد!  فرق html با xhtml درچیست؟

[منبع:talarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + هشت =