no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت

نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت

ادامه مطلب

ZIP
نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۱۱-۰۱

نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.irآیا می خواهید پس از جابجایی سایت وردپرس خود URL ها را بروز کنید؟ به راحتی می توانید هر پست یا صفحه را به صورت دستی ویرایش کنید تا URL های قدیمی را جایگزین کنید .در این مقاله ما به شما نحوه ی به روز رسانی URL ها را هنگام انتقال سایت وردپرس خود نشان می دهیم.

چه زمانی و چرا باید URL ها را بروز کنید؟

فرض کنید شما یک سایت وردپرس را به یک نام دامنه جدید منتقل کردید. سپس می توانید آدرس صفحه وردپرس را با استفاده از صفحه تنظیمات وردپرس تغییر دهید.

نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

با این وجود، این نشانی اینترنتی که قبلا در پست ها و صفحات شما اضافه شده تغییر نمی کند .همچنین URL های تصاویری که شما به سایت وردپرس اضافه کرده اید تغییر نمی کند.تغییر تمام این URL ها به صورت دستی می تواند بسیار وقت گیر باشد و همیشه احتمال وجود برخی از URL ها وجود دارد .این جایی است که شما به این آموزش نیاز دارید. بیایید ببینید که چگونه به سرعت و به آسانی میتوانید به روز رسانی URL ها در هنگام حرکت سایت وردپرسی خود انجام دهید.

به روز رسانی URL ها پس از حرکت یک سایت وردپرس

ابتدا اطمینان حاصل کنید که یک نسخه پشتیبان کامل از سایت وردپرس دارید. این به شما این امکان را می دهد که به راحتی در صورت بروز مشکل در زمان فرآیند به روزرسانی بازگردید. بعد، شما نیاز به نصب و فعال کردن افزونه Velux Blues Update URLs دارید. برای جزئیات بیشتر، مراحل گام به گام راهنمای نحوه نصب پلاگین وردپرس را ببینید.

پس از فعال سازی، شما باید برای دیدن پیکربندی تنظیمات پلاگین به Tools »Update URLs بروید.

نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

در اینجا شما باید URL های قدیمی و جدید وب سایت خود را ارائه دهید. پس از آن شما باید انتخاب کنید که می خواهید URL ها به روز شود. شما می توانید URL ها را در پست ها و صفحات، گزیده ها، پیوست های تصویری، فیلدهای سفارشی و غیره به روز کنید. پیش بروید و هر موردی را که میخواهید به روزرسانی کنید را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Update URLs کلیک کنید.

این پلاگین تمام نمونه های URL قدیمی را با آدرس جدید خود جایگزین خواهد کرد.

شاید برایتان جالب باشد!  پربازدیدترین مطالب یک ماه قبل بدون نیاز به افزونه

اکنون می توانید از وبسایت خود دیدن کنید تا ببینید که تمام URL ها به روز می شوند. ما امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند که در هنگام حرکت سایت وردپرس خود، نحوه به روز رسانی URL ها را یاد بگیرید.

موفق باشید .

هاست لیونکس نحوه بروزرسانی URL ها در هنگام انتقال سایت وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs
افزونه بروزرسانی url ها بروزرسانی url در وردپرس بروزرسانی url ها بروزرسانی url وردپرس بروزرسانی آدرس وردپرس به روز رسانی URL ها پس از حرکت یک سایت وردپرس چگونگی بروزرسانی url ها چگونه به روز رسانی URL ها در هنگام جابه جایی سایت وردپرس

[منبع:talarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 16 =