no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت

قالب وردپرس وبلاگی Arouse | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت

ادامه مطلب

ZIP
قالب وردپرس وبلاگی Arouse | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۹-۱۵

قالب وردپرس وبلاگی Arouse | سون persiaip.irدر سری مقالات معرفی قالب‌ وردپرس برای شما یک نمونه قالب وبلاگی جهت معرفی در نظر گرفته ایم. امروزه تعداد وب‌سایت‌ها با سرعت زیادی در حال  افزایش هستند و در این بین بعضی از افراد سایت‌های شخصی و یا وبلاگ‌هایی برای خود راه‌اندازی می‌کنند. قالب‌های وبلاگی وردپرس دارای ویژگی‌های متنوعی هستند و گزینه ای مناسب برای راه‌اندازی این‌گونه سایت‌ها است. قالب وردپرس Arouse یکی از قالب‌های رایگان وبلاگی است. این قالب دارای ساختاری ساده و کاربرپسندی است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

قالب وردپرس Arouse

قالب وردپرس Arouse در ابتدای صفحه خود دارای یک اسلایدر برای نمایش مطالب ویژه است. در زیر اسلایدر می‌توانید مطالب سایر دسته‌بندی‌ها را نمایش دهید. مقالات در قالب وردپرس Arouse در حالت دو ستونه و به همراه یک سایدبار نمایش داده می‌شوند. ساختار این قالب به گونه‌ای است که کاربران به راحتی می‌توانند به مطالب مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.

نکات نصب قالب

برای راه اندازی قالب وردپرس Arouse باید ابتدا نوشته‌های مورد نظر خود را ایجاد نمائید و سپس در بخش نمایش و سفارشی‌سازی دسته‌بندی مورد نظر برای نمایش نوشته‌ها در اسلایدر را انتخاب کنید سپس نوشته‌هایی را در همان دسته‌ای که انتخاب کرده‌اید در اسلایدر نمایش داده می‌شود. البته باید توجه داشته باشید که یک برگه با قالب صفحه اصلی ایجاد کنید و به عنوان برگه نخست در سایت انتخاب نمایید.

arouse-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس Arouse قالب وردپرس وبلاگی Arouse | سون persiaip.ir 1512539783 966 arouse persiaip ir

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس Arouse در وبسایت خود، محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می‌شود. اگر می‌خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید.

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Arouse با فونت یکان

دانلود   پیش‌نمایش   دانلود نسخه حرفه ای

دانلود قالب وردپرس وبلاگی Arouse با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + سه =