no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب وردپرس شرکتی The Launcher | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب وردپرس شرکتی The Launcher | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۸-۰۴

قالب وردپرس شرکتی The Launcher | سون persiaip.irقالب های وردپرس شرکتی یکی از بزرگترین دسته از قالب های وردپرس موجود هستند و سهم بسیاری از بازار فروش این قالب ها را نیز به خود اختصاص داده اند. در این مقاله نیز برای شما یک قالب وردپرس شرکتی فوق حرفه ای آماده شده است که با استفاده از آن میتوانید وب سایت شرکتی حرفه ای خود را راه اندازی نمائید.
در ادامه بیشتر در مورد قالب وردپرس The Launcher صحبت میکنیم.

قالب وردپرس The Launcher

قالب وردپرس The Launcher دارای بخش‌های مختلفی در صفحه نخست است که از آن ها میتوان به اسلایدر با محتوای فرود در بخش اول و جدول قیمت گذاری و دیدگاه های مشتریان در دیگر بخش ها اشاره کرد که تمامی این قسمت ها در کنار یکدیگر سازنده یک قالب حرفه ای و یک وب سایت کارآمد شده اند. اما مورد مهم در خصوص این قالب روش نصب و راه اندازی آن است که در ادامه صحبت خواهیم کرد.

نکات نصب

برای نصب قالب وردپرس The Launcher بر روی وب سایت خود، در گام اول باید افزونه های مورد نیاز قالب را در بخش افزونه ها نصب نمایید. در ادامه نوبت به درون ریزی قالب می رسد و پس از درون ریزی قالب باید ابزارک ها را درون ریزی نمایید. اما اگر با درون ریزی قالب و ابزارک ها، قالب همانند دمو کامل نمایش داده نشد، باید به بخش سفارشی سازی بروید و قسمت های مختلف قالب را از این بخش تنظیم نمایید.

the-launcher-wordpress-theme-hamyarwp-mobile-قالب وردپرس The Launcher قالب وردپرس شرکتی The Launcher | سون persiaip.ir 1509038386 642 the launcher persiaip ir

نصب سریع

برای نصب سریع قالب وردپرس The Launcher در وب سایت خود، توجه فرمایید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت کاملا خودکار وارد سایت شما می شوند و نیازی به تغییرات از جانب شما نیست. اگر می خواهید قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید. توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزار ها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس شرکتی The Launcher با فونت یکان

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای   پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس شرکتی The Launcher با فونت میترا

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =