no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب وبلاگی وردپرس Reef | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب وبلاگی وردپرس Reef | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۸-۱۶

قالب وبلاگی وردپرس Reef | سون persiaip.irسلام دوستان!
در این نوشته از پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب وبلاگی وردپرس داریم که می‌توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی/خلاقانه را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Reef دارای دو ستون می‌باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می‌گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در در قسمت فوتر یک جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می‌باشد.
نوشته‌های صفحه‌ی اصلی در این قالب دارای نمایشی بسیار زیبا و خلاقانه می‌باشد و شما می‌توانید یک دسته‌بندی را برای اسلایدر و همچنین دسته‌بندی دیگری را برای محتوای ویژه در نظر بگیرید.

قالب وردپرس Reef

  • قالب وردپرس Reef دارای دو جایگاه اصلی برای ابزارک ها می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خودتان را با آن راه اندازی کنید.
  • قالب وردپرس Reef دارای صفحه ی اصلی خلاقانه جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای سه منو می باشد که یک منوی اصلی زیر هدر و یک منو کناری و یک منو هم برای آیکون های شبکه های اجتماعی در کنار منوی اصلی است.

نکات نصب قالب

  • اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Reef کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  • برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  • برای نمایش آیکون های شبکه های اجتماعی در قسمت هدر می بایست در فهرست ها یک فهرست با لینک های شبکه های اجتماعی خودتا ایجاد و سپس جایگاه شبکه های اجتماعی را به آن اختصاص دهید تا آیکون های شما به صورت خودکار در خروجی نمایش داده شوند.
  • برای ایجاد بخش درباره ی من بهتر است از ابزارک اختصاصی خود قالب وردپرس Reef استفاده کنید.
  • برای ایجاد بخش اسلایدر و نوشته های ویژه و همچنین نظرات کاربران(در بالای فوتر) باید وارد بخش شخصی سازی شده و برای هر قسمت دسته بندی یا برگه های مورد نظر خودتان را تنظیم کنید.

توجه: برای نمایش تصاویر افراد در قسمت نظرات کاربران (بالای فوتر) باید برگه ی مورد نظرتان را برای هر کاربر تعیین و تصویر شاخص را برابر تصویر آن فرد در نظر بگیرید تا در خورجی مشابه دمو برای شما نمایش داده شود.

Reef theme-قالب وردپرس Reef قالب وبلاگی وردپرس Reef | سون persiaip.ir 1510040574 266 reef persiaip ir
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Reef توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس Reef با فونت یکان

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای   پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس Reef با فونت میترا

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 3 =