no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagency | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagency | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۸-۱۳

قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagency | سون persiaip.irسلام دوستان!
در این نوشته از پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شخصی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Landing Pagency دارای دو ستون می باشد که می توانید سایدبار و نوشته های خودتان را با استایلی زیبا و ساده داشته باشید.
همچنین شما می توانید بعد از هدر، ۳ جایگاه برای افزودن ابزارک و همچنین قبل از فوتر هم ۳ جایگاه دیگر برای افزودن ابزارک های مورد نیاز خودتان داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Landing Pagency

  • قالب وردپرس Landing Pagency دارای ۷ جایگاه برای افزودن ابزارک ها می باشد که ۳ جایگاه در زیر هدر و ۳ جایگاه در بالای فوتر و ۱ جایگاه برای سایدبار می باشد.
  • قالب وردپرس Landing Pagency دارای صفحه ی اصلی ساده جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو داخل می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Landing Pagency کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای ایجاد ابزارک های بعد از هدر و قبل از فوتر مشابه دمو حتما توجه داشته باشید که از فایل درون ریز ابزارک های دمو استفاده کنید و قسمت های مربوطه را برای خودتان از بخش ابزارک ها شخصی سازی کنید.
  4. همچنین باید توجه داشته باشید که ابزارک تبلیغات در سایدبار با استفاده از ابزارک “متن” خود وردپرس می باشد و برای درج تصاویر خود می بایست یک تگ img را با لینک صفحه ی مربوطه قرار دهید.

توجه: برای بخش تبلیغات هم می توانید از فایل درون ریز ابزارک های دمو استفاده داشته باشید و ابزارک تبلیغات را برای خودتان شخصی سازی کنید.

Landing Pagency-قالب وردپرس Landing Pagency قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagency | سون persiaip.ir 1509808534 30 landing pagency persiaip ir

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Landing Pagency توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagency با فونت یکان

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای   پیش‌نمایش

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Landing Pagencyبا فونت میترا

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − سیزده =