no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب وبلاگی وردپرس Jefferson | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب وبلاگی وردپرس Jefferson | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۸-۲۰

قالب وبلاگی وردپرس Jefferson | سون persiaip.irسلام دوستان!
در این نوشته از پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب وبلاگی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Jefferson بسیار جالب و خلاقانه می باشد که می توانید دمو را مشاهده کنید. همان طور که متوجه شده این با اینکه این قالب یک قالب وبلاگی است اما قبل از قرار گیری محتوا در صفحه ی اصلی بخش های جالبی دارد ک می توانید هر کدام را در قسمت شخصی سازی قالب ایجاد کنید.
و بعد از آن نیز می توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Jefferson

  • قالب وردپرس Jefferson دارای پنج جایگاه برای ابزارک ها می باشد که می توانید ابزارک های مورد نظر خودتان را در فوتر و سایدبار این قالب اضافه کنید.
  • قالب وردپرس Jefferson دارای صفحه ی اصلی خلاقانه جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو در پایین هدر می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Jefferson کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای اینکه مشابه دمو بتوانید صفحه ی اصلی خودتان را ایجاد کنید می بایست به شخصی سازی قالب رفته و بخش های مورد نظر را فعال کنید و برای بخش های مورد نظر یک دسته بندی را فعال کنید. به طور خودکار هر نوشته ای که در آن دسته بندی موجود باشد از آخرین نوشته برای شما در آن قسمت لیست می شود.

iphone sc-قالب وردپرس Jefferson قالب وبلاگی وردپرس Jefferson | سون persiaip.ir 1510376865 91 jefferson persiaip ir
نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Jefferson توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Jefferson با فونت یکان

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای   پیش‌نمایش

دانلود قالب وبلاگی وردپرس Jefferson با فونت میترا

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود دانلود نسخه حرفه‌ای راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 5 =