no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب وبلاگی وردپرس Blogarama | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب وبلاگی وردپرس Blogarama | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۸-۰۳

قالب وبلاگی وردپرس Blogarama | سون persiaip.irسلام دوستان!
در این نوشته از پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب وبلاگی وردپرس داریم که می‌توانید به کمک آن یک سایت به سبک وبلاگی/شخصی را ایجاد کنید.
صفحه‌ی اصلی قالب وردپرس Blogarama دارای دو ستون می‌باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت و سایدبار قرار می‌گیرد.
و بعد از آن نیز می‌توانید در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها داشته باشید.
منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می‌شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد است.

قالب وردپرس Blogarama

  • قالب وردپرس Blogarama دارای چهار جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها می باشد که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را به آن جا اضافه کنید (یک جایگاه در سایدبار و سه جایگاه در فوتر).
  • قالب وردپرس Blogarama دارای صفحه‌ی زیبا جهت نمایش نوشته‌های سایت است که می‌توانید به راحتی وبلاگ وردپرسی خود را مشابه دمو پیاده‌سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو اصلی در زیر هدر می باشد که در حالت ریسپانسیو بسیار زیبا است.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Blogarama کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه‌ی تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون‌های شبکه‌های اجتماعی در قسمت فوتر می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه‌ی اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.

Blogarama-قالب وردپرس Blogarama قالب وبلاگی وردپرس Blogarama | سون persiaip.ir 1508916156 445 blogarama persiaip ir

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Blogarama توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید

دانلود وبلاگی وردپرس Blogaramaبا فونت میترا

دانلود   پیش‌نمایش

دانلود وبلاگی وردپرس Blogarama با یکان

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =