no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

قالب شرکتی وردپرس Ct Corporate | پرشیا آی پی persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت پرشیا آی پی persia IP

ادامه مطلب

ZIP
قالب شرکتی وردپرس Ct Corporate | پرشیا آی پی persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۷-۲۸

قالب شرکتی وردپرس Ct Corporate | پرشیا آی پی persiaip.irسلام دوستان!
در این نوشته از پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر را از مجموعه قالب شرکتی وردپرس داریم که می توانید به کمک آن یک سایت به سبک شرکتی/تک صفحه ای را ایجاد کنید.
صفحه ی اصلی قالب وردپرس Ct Corporate دارای یک ستون می باشد که بعد از منوی اصلی سایت تا قبل از فوتر تنها مطالب سایت قرار می گیردو بعد از آن نیز می توانید در در قسمت فوتر سه جایگاه برای افزودن ابزارک ها داشته باشید. منوی بالای این سایت در حالت رسپانسیو بسیار زیبا نمایش داده می شوند و روی هر صفحه نمایشی دارای حالت زیبا و منحصر به فرد می باشد.

قالب وردپرس Ct Corporate

  • قالب وردپرس Ct Corporate چهار جایگاه برای نمایش ابزارک ها را دارد که به راحتی می توانید ابزارک های مورد نظر خودتان را در آن قسمت ها اضافه کنید( ۱ جایگاه در سایدبار بخش بلاگ و ۳ جایگاه در فوتر).
  • قالب وردپرس Ct Corporate دارای صفحه ی اصلی بسیار زیبا جهت نمایش نوشته های سایت می باشد که می توانید به راحتی قالب سایت شرکتی خود را مشابه دمو پیاده سازی کنید.
  • همچنین دارای تنها یک منو به عنوان منوی اصلی در قسمت هدر دارا می باشد.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Ct Corporate کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک ها مشابه دمو پیشنهاد می شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم تماس با ما در برگه ی تماس با ما می توانید از یک افزونه فرم ساز استفاده کنید و شورت کدی که افزونه به شما می دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای ایجاد بخش بلاگ هم باید برگه ای ایجاد کنید و تعیین کنید که آن برگه برای نوشته های بلاگ نمایش داده شود(از قسمت تنظیمات > خواندن می توانید این قسمت را ایجاد کنید.).
  4. برای ایجاد بخش های مختلف صفحه ی اصلی ابتدا باید یک برگه ایجاد کرده و قالب آن را frontpage قرار دهید و بعد از آن به قسمت شخصی سازی قالب بروید و تک تک بخش های خودتان را مشابه دمو پیاده سازی کنید. به راحتی می توانید هر بخش را ایجاد کنید.

نکته: توجه داشته باشید که این تنظیمات در قسمت “تنظیمات قالب” در قسمت شخصی سازی می باشد و شما باید برای فعال کردن هر بخش در صفحه ی اصلی به آن قسمت مراجعه کنید.

قالب شرکتی - قالب وردپرس Ct Corporate قالب شرکتی وردپرس Ct Corporate | پرشیا آی پی persiaip.ir 1508447809 998 ct corporate 7seven ir

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Ct Corporate توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک ها بصورت خودکار وارد سایت شما می شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون ریزی ابزارک ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل های درون ریز را در بخش ابزارها و درون ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب وردپرس Ct Corporate با فونت یکان

دانلود   پیش‌نمایش

دانلود قالب وردپرس Ct Corporate فونت با میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =