no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت

قالب تک صفحه‌ای وردپرس Ithemer | سون persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت

ادامه مطلب

ZIP
قالب تک صفحه‌ای وردپرس Ithemer | سون persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۰۹-۱۲

قالب تک صفحه‌ای وردپرس Ithemer | سون persiaip.irسلام وردپرسی‌های عزیز؛
در این نوشته پرشیا آی‌پی قصد معرفی قالبی دیگر از مجموعه قالب‌های پرشیا آی‌پی را داریم که می‌توان یک سایت تک‌صفحه‌ای را به کمک این قالب ایجاد نمود.
این قالب تک‌صفحه‌ای وردپرس بسیار جالب دارای بخش‌های مختلفی است که می‌توان هر کدام از آن‌ها را فعال کرده و بخش موردنظر را کامل کرد.
قالب وردپرس Ithemer دارای بخش‌های اسلایدر، تماس با ما، بلاگ، نمونه‌کار، آیکون‌ها و… می باشد و هر آنچه شما برای ایجاد قالب تک‌صفحه‌ای خودتان نیاز دارید برای شما فراهم شده است.

قالب وردپرس Ithemer

  • قالب وردپرس Ithemer دارای یک جایگاه برای افزودن ابزارک‌ها در بخش سایدبار است که می‌توانید ابزارک‌های مورد نظرتان را در سایدبار بلاگتان به نمایش بگذارید.
  • قالب وردپرس Ithemer دارای تنها یک تک صفحه جهت نمایش سرویس‌ها، خدمات یا معرفی یک کسب‌وکار است.
  • همچنین این قالب دارای تنها یک منوی اصلی است.
  • بخش‌های مختلف این قالب از بخش شخصی‌سازی قابل ویرایش و فعال سازی است. که به سادگی می‌توانید هر بخش را بصورت مجزا ویرایش کنید.

نکات نصب قالب

  1. اگر تمایلی به استفاده از فایل درون‌ریز محتوا ندارید مشکلی نخواهید داشت و می‌توانید بسیار ساده با قالب وردپرس Ithemer کار کنید اما برای ایجاد بخش ابزارک‌ها مشابه دمو پیشنهاد می‌شود از فایل درون ریز ابزارک دمو استفاده کنید.
  2. برای ایجاد فرم‌تماس با ما می‌توانید از یک افزونه فرم‌ساز استفاده کنید و شورت‌کدی که افزونه به شما می‌دهد را در یک برگه وارد کنید.
  3. برای نمایش آیکون شبکه‌های اجتماعی در قسمت منو می‌بایست در قسمت شخصی‌سازی قالب لینک هر شبکه اجتماعی را وارد کنید تا آیکون آن در هدر برای شما به نمایش گذاشته شود.
  4. برای راه‌اندازی بخش‌های مختلف قالب از بخش شخصی‌سازی اقدام کنید (توجه کنید که هر قسمت را در ابتدا باید فعال و سپس ویرایش کنید).
  5. بخش تماس با ما در قالب با استفاده از شورت‌کد قابل مشاهده است و می‌بایست یک افزونه فرم تماس نصب کنید و شورت‌کد را در بخش مورد نظر جهت نمایش قرار دهید.

Ithemer-قالب وردپرس Ithemer قالب تک صفحه‌ای وردپرس Ithemer | سون persiaip.ir 1512278113 175 ithemer persiaip ir

نصب سریع با فایل درون ریز

در روش نصب سریع برای قالب وردپرس Ithemer توجه داشته باشید که محتوای سایت و جایگاه ابزارک‌ها بصورت خودکار وارد سایت شما می‌شود و نیاز به ایجاد توسط شما نیست. اگر نیاز دارید که قالب را روی سایت اصلی نصب کنید، فقط از فایل درون‌ریزی ابزارک‌ها استفاده کنید توجه داشته باشید که ابتدا قالب نصب شود و سپس فایل‌های درون ریز را در بخش ابزارها و درون‌ریزی وارد نمائید.

دانلود قالب تک صفحه وردپرس Ithemer با فونت یکان

دانلود   پیش‌نمایش

دانلود قالب تک صفحه وردپرس Ithemer با فونت میترا

دانلود اسکرین شات

درون ریزی محتوای دمو

دانلود راهنما

درون ریزی ابزراک های دمو

دانلود راهنما

[منبع:hamyarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 8 =