no-img
نرم افزار افزایش بازدید سایت

آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir


نرم افزار افزایش بازدید سایت

ادامه مطلب

ZIP
آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir
zip
۱۳۹۶-۱۱-۰۹

آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.irشما احتمالا این را در سایت های محبوب مانند Wired دیده اید. هنگامی که یک کاربر بر روی نماد جستجو کلیک کند، کادر جستجو باز می شود و تمام صفحه را پوشش می دهد که می تواند تجربه کاربر را در دستگاه های تلفن همراه بهبود دهد. در این مقاله ما به شما نحوه افزودن یک پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس را نشان خواهیم داد.

باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس

آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

جستجو در تمام صفحه به آرامی به یک روند تبدیل می شود، زیرا به طور چشمگیری تجربه جستجو برای کاربران تلفن همراه را بهبود می بخشد.از آنجا که صفحه نمایش تلفن همراه بسیار کوچک است، با ارائه یک پوشش کامل روی صفحه، عملکرد  کاربران را برای تایپ و جستجو در وب سایت خود آسان می کند.

نحوه افزودن یک پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس

اولین چیزی که باید انجام دهید این است که پلاگین  WordPress Full Screen Search Overlay را فعال و اجرا کنید .افزونه WordPress Full Overlay Search خارج از جعبه کار می کند و تنظیماتی برای پیکربندی شما وجود ندارد. شما می توانید به سادگی از وبسایت خود بازدید کنید و بر روی جعبه جستجو کلیک کنید تا پلاگین را در عمل ببینید.

آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs

لطفا توجه داشته باشید که این افزونه با ویژگی پیش فرض وردپرس کار می کند. این نیز با  SearchWP  عالی کار می کند، که یک پلاگین حقوقی است که به طور پیش فرض جستجوی پیش فرض وردپرس را بهبود می بخشد. متاسفانه این افزونه با Google Custom Search کار نمی کند.

سفارشی سازی افزودن پوشه جستجوی تمام صفحه در وردپرس

افزونه WordPress Full Screen Search Overlay با شیوه ی خاص خود می آید. برای تغییر ظاهر پوشش جستجو، شما باید فایل CSS افزونه را ویرایش کرده یا از CSS استفاده کنید! ابتدا باید با استفاده از یک سرویس گیرنده FTP به وب سایت خود متصل شوید.

پس از اتصال، شما باید پوشه CSS افزونه را پیدا کنید. شما آن را از مسیر زیر پیدا خواهید کرد:

yourwebsite.com/wp-content/plugins/full-screen-search-overlay/assets/css/

شما یک فایل full-screen-search.css در پوشه css پیدا خواهید کرد. شما باید این فایل را در کامپیوتر خود دانلود کنید. سپس فایل را باز کنید و بعد میتوانید هر تغییری که میخواهید در آن ایجاد کنید .به عنوان مثال تغییرات ایجاد شده در کد های پایین مربوط به رنگ و فونت میباشد .

پس از اتمام کار، شما می توانید این فایل را به پوشه CSS افزونه با استفاده از FTP آپلود کنید.شما هم اکنون می توانید تغییرات خود را با بازدید از وب سایت خود ببینید.

شاید برایتان جالب باشد!  ساخت صفحه جستجو برای قالب وردپرس

ما امیدواریم که این مقاله به شما در اضافه کردن صفحه جستجوی کامل در سایت وردپرسی کمک کرده باشد

موفق باشید .

هاست لیونکس آموزش افزودن باکس جستجوی تمام صفحه در وردپرس پرشیاآی‌پی persiaip.ir gif base64 R0lGODdhAQABAPAAAMPDwwAAACwAAAAAAQABAAACAkQBADs
باکس جستجو وردپرس جستجو تمام صفحه در وردپرس جستجو تمام صفحه وردپرس ساخت باکس جستجو تمام صفحه وردپرس ساخت باکس سرچ تمام صفحه وردپرس ساخت جستجو تمام صفحه وردپرس

[منبع:talarwp]موضوعات :
وردپرس

دیدگاه ها


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − چهار =